• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Uyumsoft Yazılım Çözümleri

  • Muhasebe ve Finans Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Satın Alma Yönetimi
  • Satış Yönetimi, Üretim Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje Yönetimi, Bütçe Yönetimi
  • Dış Ticaret Yönetimi, Kalite Yönetimi Çözümleri, Bakım Yönetimi
  • Satış Sonrası Hizmetler, Sabit Kıymetler Yönetimi, E-Ticaret Yönetimi
  • İş Zekası, E-Fatura, E-Defter, E-İrsaliye

Uyumsoft ile hayatınızı kolaylaştırın

Sektör bağımsız çözümler sunan Uyumsoft ile siz işinizi yaparken arka tarafta tüm süreçlerin ERP’ye uygun hale getirebilirsiniz. İşletme süreçleriniz uçtan uca yönetirken işinize ivme kazandırarak daha verimli bir çalışma şartlarına imkan sağlanmaktadır. Ayrıca gelişmiş altyapısı sayesinden diğer sistemlerle entegrasyonlar sağlayarak işletmenize interaktif çözümler sunabilmektedir

Uyumsoft Yazılım Çözümleri

Uyumsoft Yazılım Çözümleri

ERP

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Çözümlerini benzerlerinden ayıran en önemli fark farklı veri tabanları ve iş modellleri ile tüm ölçekteki işletmelerin kullanımına uygun ERP-Kurumsal Kaynak Planlama çözümleri ve iş sistemleri sunmasıdır. Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri ile finansal ,fiziksel ve insan kaynaklarını maliyet ve süreçler açısından kolayca yönetebilmenizi sağlayan binlerce fonksiyonun yanı sıra sektör bağımsız geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilir ,sektörünüze özel geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) modülleri ile daha hedefe yönelik esnek bir iş modeline sahip olabilir ve işletmenizi anlık olarak tek merkezden yönetebilecek bir alt yapıya sahip olabilirsiniz.


Sektörel Çözümler

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ile kaynakları yönetmek için ilk gereken ulaşılabilir ve anlamlı veri üreten bir alt yapı gerekliliğidir. Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) gelişmiş raporlama alt yapısı ile farklı lokasyonlardaki şubeli ya da grup şirketi yapılarına tam uyumlu çalışarak tek noktadan işletmenizi tüm alanlarda verilerle yönetilebilir kılar. Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) işletme ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren gelişmiş modül yapısının yanı sıra kullanıcıların geliştirme yapabilmesine imkan tanıyan açık kaynak kodlu altyapısı ile kullanıcıların işletmeye özel ERP (Kurumsal Kaynak Planlama ) süreçlerini geliştirebilmelerine imkan sağlayan platformlar sunarak işletmenize başarı ve “ UYUM” getirir. ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ürün ailesine yeni katılan yüzlerce bulut tabanlı ve mobil uygulamalarla her geçen gün daha da anda yönetim sağlayan panellere sahip olacaksınız.


EKO Ailesi

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş Uyumsoft Mobil ERP uygulamaları sayesinde her an her yerden işletmenize, ekiplerinize, müşterilerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz. Mekan bağımsız çalışmanın konforunu yaşatan uygulamaların yanı sıra Mobil ERP ile raporlarınıza istediğiniz formatta alabilir ve süreçlerinizi anlık olarak yönetebilirsiniz.


Uyumsoft Cloud ERP, tüm kurumsal kaynak planlama çözümlerinizin, fiziksel makineler yerine sanal sunucularda depolandığı ve internet aracılığıyla erişim sağlandığı, için maliyet, esneklik ve hizmet kalitesi avantajı vardır.

İ-Dönüşüm Uygulamaları

Mobil uygulamalar ve ERP Teknoloji artık hayatımızın her noktasında kendisine yer edinmeye başladı. Özellikle son yıllarda mobil teknolojilerdeki gelişmeler, gündelik yaşam alışkanlıklarımızı tamamen değiştirmiş durumdadır. Bu değişimin sonucu yenilenen alt yapıyı takip etmenin zorluğunun üstesinden gelmek de, artık kurumsal bir göreve dönüşmüştür.


Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için geliştirilen Uyumsoft Mobil ERP , Web ERP uygulaması karar verici kullanıcılar için en çok ihtiyaç duyulacak raporlara hızlı erişim sağlar