• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Double-Take Felaket Kurtarma

  • Double-Take Availability
  • Double-Take RecoverNow
  • Double-Take Move
  • Double-Take Share
  • Windows, Linux ve AIX
  • Güvenlik - Yedekleme - İş Sürekliliği

ESET, Mailspect Güvenlik

Bir çok platformda ölçeklenebilir ve çok katmanlı güvenlik ve küçük boyutlu işletmelerden büyük işletmelere,son kullanıcılara kadar olan tüm müşterileri için yedekleme ve iş sürekliliği çözümleri sunar.

Teknolojide Lider

Double-Take Dünyası

Double-Take Availability

Windows Sunucuları için Uygulama Kullanılabilirliği Double-Take Availability herhangi bir mesafede sürekli veri replikasyonu yaparak verilerinizin, uygulamalarınızın ve işletim sisteminizin en güncel kopyalarına her zaman erişebilmenizi sağlar. Korunan tüm dosyaları izler ve sadece değişen kısımlarını byte seviyesinde replike eder. Veri kaybına karşı maksimum koruma için standart IP ağları üzerinden bir felaketten kurtarma merkezine replikasyon yapabilir ve korunan verileri göndermeden önce sıkıştırarak performansı iyileştirebilirsiniz.


Gerçek zamanlı replikasyon ve yük devretme ile kritik sistemlerin erişilebilirliği

Double-Take RecoverNow

Fiziksel veya sanal Windows, Linux ve AIX ortamları için, uygun maliyetli ve bununla birlikte güçlü kurtarma yöntemleri sağlayan, diskten diske son derece verimli koruma. Double-Take RecoverNow değişiklikleri gerçek zamanlı olarak çoğaltabilir veya verilerinizin zamanlanmış anlık görüntülerini alabilir. Her iki durumda da bu, teybe göre büyük bir ilerlemedir. Kurtarma yapmak istediğinizde, bunu herhangi bir andan başlatarak yapabilirsiniz.


Şube verilerinin ve uygulamalarının güncel bir kopyasını bulundurmak kötü bir günün çok daha kötüleşmesini önleyebilir

Double-Take Move

Fiziksel ve sanal Windows ve AIX ortamları için kapalı kalma süresi olmaksızın, etkin durumdayken geçiş sağlayan Double-Take Move, özellik açısından zengindir ve kullanıcılar çevrimiçi kalırken ve çalışmayı sürdürürken saydam biçimde çalışır. Tüm geçişler yalnızca sunucu ve veri geçişleri için tasarlanmış, arka planda geçiş gerçekleşirken bilgilerinizin kullanılabilirliğinin ve işinizin kesintiye uğramayacağı biçimde bir basitlik ve yalınlık elde edilir.


Gecelerinizi ve hafta sonlarınızı sunucu odasında geçirmek, yapmak isteyeceğiniz son şeydir

Double-Take Share

Karar almada önemi olan verileri doğru biçimde, en çok gereksinim duyanlara, gereksinim duydukları anda sunar. Double-Take Share herhangi bir veri tabanı formatına veya işletim sistemine, uygulama verilerinin paylaşımını, yapılandırması kolay ve gerçek zamanlı olarak sunar. Doğru zamanda doğru ellerdeki doğru veriler, yakalanan ve kaçan fırsatlar, kâr ve zarar arasındaki farkı yaratır. Basit ETL çözümlerinin ötesine geçen Double-Take Share, organizasyonunuzdaki veri silolarının potansiyelini açığa çıkarır.


Kesinti anında başa dönebilir ve kapalı kalma süresini azaltarak ilerleyebilirsiniz