• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

HPE Veri Depolama Sistemleri

  • All-Flash ve Hibrid Sistemler
  • Orta ve büyük ölçek depolamalar
  • Küçük işletme depolama çözümleri
  • StorreOnce ve StoreEver Depolamaları
  • Çıkarılabilir Server Diskleri
  • Data Kartuşları

Akıllı veri depolama sistemleri

Küçük, Orta ve Büyük ölçekli işletmelerde maliyet ve performansı ön plana çıkmakta ve tüm ihtiyaçlarınız karşılamaktayız. Açık, birleştirilmiş ve yazılım tanımlı veri depolama çözümleriyle daha fazla iş yükü idare edin.

Her sektöre, her kuruma, her şirkete uygun özel çözümler

HPE Veri Depolama Ürünleri

HPE 3PAR StoreServ Storage Array

Tier 1 all-flash array data storage teknolojisi ile orta be büyük ölçekli kurumsal yapılar ve hizmet sağlayıcılar düşük maliyet ile yüksek performans elde edebilirler.


HPE 3PAR StoreServ, yoğun konsolide bulut servis sağlayıcılarının aşırı gereksinimlerini karşılamak üzere kurulmuştur. 3M + IOPS hızında ve kanıtlanmış sistem mimarisi, birkaç TB ile 20 PB'den fazla ölçekli çözümler sunar.

Midrange and Enterprise Storage

HPE Birleştirilmiş Depolama platformları, neredeyse her türlü iş yükü ve bütçeyi karşılamak için 'polimorfik' tasarım ile tasarlanmıştır. Ortak bir depolama mimarisi çözümüne dayanan tutarlı özellikler ve yönetim içerir. İş yükünüzü hafifletir ve size zamandan ve paradan tasarruf sağlar


1 milyondan fazla dağıtımla HPE StoreVirtual VSA, maliyetle optimize edilmiş yazılım tanımlı depolama alanında liderdir. Daha büyük ölçek ve performans için HPE StoreVirtual 4000 serisi orta seviye çözümler vardır.

Entry Storage Systems

Büyüyen iş yükünüzü karşılamak üzere ölçeklendirilen ve beklenmeyen durumlarda otomatik olarak adapte olan ekonomik, esnek depolama sistemleridir. SSD sürücü desteği de dahil olmak üzere zengin özelliklerle donatılmış yönetim panellerinden sistemi yönetmek çok kolaydır. Sunucularınızı genişletmek, dosya paylaşımı için NAS aygıtlarını ve fiziksel ve sanal uygulamalar için esnek paylaşımlı depolama dizilerini genişletmek için doğrudan bağlı depolama alanınımız inceleyin


Limitsiz, güvenilir ve kaliteli depolama çözümleri