• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

HPE Proliant & Blade Sunucular

  • HP Sunucu Sistemleri
  • HP Rack Tipi DL Sunucu Serisi
  • HP Tower Tipi ML Sunucu Serisi
  • HP Hesaplama Sunucuları SL Serisi
  • HP Blade Sunucular
  • HP Moonshot Sunucular

HP Sunucu Sistemleri

Basit iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz. Artı ve Artı Teknoloji olarak konusunda uzman sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuz ile kurumların uçtan uca sunucu beklentilerini karşılamaktayız. BT Hizmet sunumunu hızlandırmak ve performansı arttırmak için her zaman doğru iş yükü için doğru sistemler tercih edilmesi önemlidir.

HPE Rack Tipi DL Sunucu Serisi - HPE Tower Tipi ML Sunucu Serisi

Proliant ailesinin en yaygın ve müşteri isteklerine en esnek cevap veren ölçeklenebilir çözümler sunan sunucu ailesidir. İhtiyaca göre DL100, DL300, DL500 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.


Proliant ailesinin orta ölçekte kabin dışı ortamlar ve uzak ofisler için tasarlanmış sunucu ailesidir. İhtiyaca göre ML10, ML100, ML300 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.

HPE Hesaplama Sunucuları SL Serisi - HPE Blade Sunucular

Proliant ailesinin yüksek hesaplama yeteneği sunan ölçeklenebilir sunucu ailesidir. Üniversiteler, Üretim, Tasarım ve Medya sektörleri için vazgeçilmez çözümler sunar.


Tümleşik yapı özellikleri ile veri merkezleri için yer, enerji, soğutma tasarrufu ve yönetim kolaylığı sağlayan eşsiz mimariye sahip ölçeklenebilir yüksek performanslı sunucu ailesidir.

HPE Moonshot Sunucular - HP OneView Yönetim Yazılımı

Veri Merkezleri için tasarlanmış yüksek yoğunluklu enerji tasarrufu sağlayan sunucu ailesidir. 4.3U’luk enclosure içerisine 45 adet sunucu sığdırılabilen benzersiz bir altyapı sunar.


HPE OneView yönetim yazılımı ile HPE ProLiant sunucuları, HPE Blade System, HPE 3PAR StoreServ depolama ve HPE ConvergedSystem 700 platformlarını destekleyen birleşik yönetim platformu sunar.