• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

EKRAN SYSTEM İLE TÜM BT DENETİMİNİ KAYIT ALTINA ALIN.

  • KULLANICI AKTİVİTESİ İZLEME.
  • KULLANICI ETKİNLİĞİ RAPORLARI VE İSTATİSTİKLERİ.
  • İÇERİDEN TEHDİT ALGILAMA VE ÖNLEME.
  • SİBER GÜVENLİK VERİ SIZMASI, SAHTEKARLIK TESPİTİ VE SORUŞTURMA.
  • ÇALIŞAN BİLGİSAYAR İZLEME.
  • ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SATICI İZLEME VE DENETİMİ.

EKRAN SYSTEM

Ekran System, çeşitli dağıtım seçeneklerini destekleyen şirket içi bir ajan tabanlı yazılım ürünüdür. Farklı tipte uç noktalara sahip izleme ve koruma istemcileri sunar, verileri Ekran Sistem Sunucusu tarafında merkezileştirir ve depolar ve merkezi Web tabanlı yönetim paneli sağlar.

GERÇEK ZAMANLI KULLANICI VE SUNUCU İZLEME ARACI

EKRAN SYSTEM

KULLANICI AKTİVİTESİ İZLEME.

Ekran System ® bir kullanıcı etkinliği izleme çözümüdür. Video biçiminde tüm kullanıcı ekran etkinliğini ve aktif uygulama adı, aktif pencere başlığı, ziyaret edilen URL'ler, tuşlu tuş vuruşları ve yazılan komutlar gibi eşlik eden meta verileri içeren kullanıcı oturumu kaydını gerçekleştirir. Ekran System, Windows ve Citrix platformlarının yanı sıra Linux sunucuları için Telnet SSH oturum kaydında yerel, RDP ve terminal oturum kaydı ile sunucu ve iş istasyonlarında kullanıcı etkinliği izlemeyi gerçekleştirir.


ÇEVRİMDIŞI İZLEME SEÇENEĞİ.

KULLANICI ETKİNLİĞİ RAPORLARI VE İSTATİSTİKLERİ

Ekran System ® kullanıcı etkinlik raporu ve istatistik özelliği, güvenlik uzmanlarına potansiyel siber tehdit ortamını bir süre boyunca analiz edebilmek ve olaylara müdahale etkinliklerini çapraz kontrol etmek için güçlü bir araç sunuyor. Özetlenen bilgiler bir raporda sağlanmakla birlikte, her oturumun video kaydı izleme eylemi, derinlemesine araştırma için gereken tüm ayrıntıları verir. Böylece, kullanıcı eylem istatistiklerinde şüpheli olayları işaretleyebilir ve daha sonra bunları oturum analizi ile ayrıntılı olarak araştırabilirsiniz .


EKRAN SYSTEM GELİŞMİŞ RAPORLAR SUNAR.

İÇERİDEN TEHDİT ALGILAMA VE ÖNLEME.

Sıklıkla kullanıcı tabanlı tehditler olarak adlandırılan siber güvenliğe yönelik içeriden tehditler, kuruluşlar için en büyük risklerden biri olarak sık sık dile getirilmektedir. Ekran System ® , içeriden tehdit algılaması, izlenmesi ve denetlenmesi için verimli bir yazılımdır.


İÇERİDEN TEHDİT FARKINDALIĞI.

SİBER GÜVENLİK VERİ SIZMASI, SAHTEKARLIK TESPİTİ VE SORUŞTURMA.

Dahili bir veri sızıntısından şüpheleniyor musunuz? Bir şey, siber suç veya sahtekarlığın altyapınızda bir kale olduğunu gösteriyor mu? Kalıcı bir tehdidin bazı belirtileri var mı? Hareket zamanı! Ekran System ® size veri sızıntısı olayını ve çevrenizdeki potansiyel olarak zararlı olabilecek diğer etkinlikleri araştırmak için basit ama güçlü araçlar sağlayacaktır. Evrensel bir kullanıcı etkinliği izleme aracı olan Ekran System, dahili kullanıcılarınızın gerçekleştirdiği herhangi bir eylemin hızlı bir şekilde soruşturulmasında size yardımcı olabilir, ister çalışan soruşturma yazılımına, isterse üçüncü taraf yüklenicilere ait denetim çözümü veya arka kapı kullanıcı hesapları araştırma aracına ihtiyacınız var.


SORUŞTURMA ARACIN.