• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

SAP Business One - Finansal Yönetim

  • Hesap Planı, Hesap Bölümleri
  • Yevmiye Kayıtları, Yevmiye Fişi
  • Döviz İşlemleri, Yinelenen İşlemler
  • Mali Rapor, Bütçe, Satış Vergileri
  • İbrazlar, Çekler, Alacaklar
  • Kasa Fişleri, Ertelenmiş Ödemenler

İŞLETMENİZ İÇİN SİZİNLE BÜYÜYEN GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER - SAP BUSINESS ONE

Muhasebe araçlarından fazlasına mı ihtiyacınız var? Küçük veya orta ölçekli işletmenizin tüm yönlerini SAP Business One ile yönetin Sizinle beraber büyümek üzere tasarlanmış bir işletme yönetim yazılımı olan SAP Business One ile KOBİ'niz veya yan kuruluşunuz üzerinde daha yüksek bir kontrole sahip olun. 150 ülkede 55.000'den fazla şirketin güvenini kazanan bu çözüm muhasebe ve CRM'den tedarik zinciri yönetimi ve satınalmaya kadar anahtar süreçlerinizi modernize eder. Tüm iş bilgilerinizi ölçeklendirebilir tek bir sistemde yakalayın Entegre iş zekası ile en zorlu sorularınıza yanıt bulun Sezgisel bir mobil uygulama üzerinden çalışanlarınıza her yerden yazılım erişimi verin On-premise olarak veya bulut ortamında 2 ila 8 hafta gibi kısa bir sürede kullanıma geçin

SAP Business One - Satış ve Müşteri Yönetimi

SAP Business One için tam entegre SAP Crystal Reports ile birlikte tüm iş alanlarına bakış açısı sağlayan panolar ve raporlar oluşturabilirsiniz. Sezgisel, etkileşimli detaylandırma işlevselliği, en acil sorularınızın yanıtlarını almanıza yardımcı olur.


GÜÇLÜ, ESNEK, VERİMLİ VE HIZLI...

Çalışanlar, müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı bir şekilde ele alabilir ve yöneticiler performansı değerlendirmek ve hızlı düzeltici önlemler almak için gelirleri, maliyetleri ve nakit akışını doğru bir şekilde izleyebilir.


SAP Business One

Çalışanlar, müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı bir şekilde ele alabilir ve yöneticiler performansı değerlendirmek ve hızlı düzeltici önlemler almak için gelirleri, maliyetleri ve nakit akışını doğru bir şekilde izleyebilir.


SAP Business One Ürün özellikleri

Muhasebe ve finans yönetimi Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Depo ve üretim yönetimi Satınalma ve tedarik Raporlama ve analizler Entegrasyon çözümleri Her sektörün kendine özgü iş süreçleri, gereksinimleri ve güçlükleri vardır. Bu nedenle SAP ve iş ortaklarımız SAP Business One için sektöre özel oluşturulmuş tamamen entegre 500'den fazla hazır paket sunar. SAP Mağaza'da bu çözümleri inceleyebilirsiniz. https://www.sap.com/products/business-one.html