• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Olağanüstü Durum ve Yedekleme Çözümleri

  • Etkin iş sürekliliği analizi
  • Risk faktörlerinin belirlenmesi
  • İş Sürekliliğinin Arttırılması
  • Arşiv ve Yedekleme
  • Ağ alt yapısının sağlanması ve İşletimi
  • Veritabanı Logfile Shipping Yönetimi

Önemli BT sistemlerinizin tamamını koruyun. Hem de ekonomik bir şekilde.

Çağımızda teknolojik gelişmeler hızla ilerlemektedir. Bu gelişmeler bilişim sektöründe de yeniliklere sebebiyet vermektedir. Bu yenilikleri takip eden kurum ve kuruluşlar verimliliği üst noktalara taşımaktadırlar. Bilgi teknolojilerini yakından takip eden kuruluşlar karlılıklarını arttırmakta ve maliyetlerini düşürmektedirler. Organizasyonların uzun dönemde edindikleri kurumsal bilgiler, verimli kullanıldığında organizasyonların iş süreçlerini ve iş yapış tarzlarını dinamikleştirmektedirler. Verinin bu denli önemli olduğu bir dönemde, veri yedeklemesi, olağanüstü durum stratejilerinin planlanması ve iş sürekliliği ihtiyaçlarının 7x24 kullanılabilinir düzeyde tutulması gerekmektedir.

Seny Bilgi Teknolojileri Danışmanları Profesyonel Çözümler Sunar

Olağanüstü Durum ve Yedekleme Çözümleri

Veri yönetimi, güvenlik ve korumayı birleştirin

Kuruluşunuzdaki tüm önemli sistemler için düşük kurtarma noktası hedefi (RPO) ve kurtarma süresi hedefi (RTO) amaçlarına kolayca ve uygun maliyetle ulaşın. İkincil veri merkezleri kullanmanın getirdiği sorunları ve maliyetleri ortadan kaldırmanın yanı sıra, kuruluşların gereksinimleri için tasarlanan bulut tabanlı veri kurtarma çözümü sayesinde neredeyse sonsuz kapasiteden yararlanmaya hemen başlayın.


Uygulamaların en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda çalışacağından emin olun

Bulutta olağanüstü durum kurtarma çözümleri sunan sağlayıcıların çeşitli kurumsal uygulamalarını yerel olarak destekleyen bir olağanüstü durum kurtarma çözümü kullanın, böylece kesinti veya olağanüstü durum senaryolarıyla karşılaştığınızda içiniz rahat olsun. Otomatik kurtarma planlarıyla, uygulamalarınızın ve tüm veri merkezinizin yükünü haftalar veya aylar değil, yalnızca birkaç saat içinde devredin.


Yüzde yüz emin olmak için istediğiniz zaman test yapın

Olağanüstü bir durum oluştuğunda isteyebileceğiniz en son şey, sorunla karşılaşmaktır. İş sürekliliği planlarınızı test etme veya Azure’da üretim iş yüklerinin geliştirme ve test kopyalarını çalıştırma işlemlerini her ihtiyaç duyduğunuzda, kullanıcıları etkilemeden yapabilirsiniz. Üstelik, canlı verilerin kopyaları aracılığıyla uygulamaların yeni sürümlerini test edebilir ve sonra yeni sürümü, veri merkezinizde sorunsuz bir şekilde üretime koyabilirsiniz.