• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Firmanızın Dostu DİA Yönetim Sistemi!

  • Stok / Depo / Finans Yönetimi
  • E-Devlet Çözümleri
  • Mağazacılık Yönetimi / CRM
  • Mobil Sistem / E-Ticaret Yönetimi
  • Otel Yönetimi / Restoran Programı
  • Üretim Yönetimi / Teknik Servis Yönetimi

Yönetim Sisteminize Profesyonel Bir Dokunuş: DİA

DİA ürünlerinin içerisinde yer alan modüller sektörlerin çözüm kaynağı oluyor. Her biri farklı özelliğe sahip modüller sayesinde iş akışlarınız aksamadan, kendine özel sistemi sayesinde ilerliyor.

DİA güvenilir, hızlı, kolay, düşük maliyetli, eksiksiz, güvenilir çözüm

TÜM İHTİYAÇLAR İÇİN TEK ÇÖZÜM

Hedefiniz Büyükse Büyük Düşünün

DİA Enterprise, farklı noktalarda işletmelere sahip, çok sayıda personeli olan ve büyük veri oluşturan işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir programdır. Daha kurumsal ve büyük gereksinimleri olan firmalara satış, satın alma, finans ve muhasebe yazılımı gibi tüm firma süreçlerinde güçlü ve hızlı bir altyapı sunan, iş süreçlerini detaylı analiz eden ve planlayan bir ERP yazılımıdır.


DİA Enterprise, günden güne artan işlem yükünde performanslı, farklı yazılımlar ile entegre edilebilen, dış sistemler ile veri alışverişine olanak sağlayan tamamen online olarak şirket lokasyonları arası tam entegrasyonu sağlayan çözümdür

Mobil Cihazlardan Yönetin

DİA Mobil, Sıcak Satış, Soğuk Satış, Depo Sayımı, Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, yeniçağın cihazları akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan DİA mobil yazılım, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir ÇÖZÜM’dür. Windows, Android, iPhone, iPad, Blackberry gibi cihazlar DİA Mobil tarafından desteklenmektedir.


DİA Mobil, Android işletim sistemi üzerinden Uygulama olarak kullanılabilirken diğer mobil işletim sistemlerinde Tarayıcı-Browser üzerinden kullanılmaktadır.

Sanal Dünyaya Hızlı Adım Atın

Web sitenizden satış olanağı tanıyan DİA E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan bir program kullanacaksınız.


DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir DİA çözümüdür.

Otel ve Restoran Yönetimi

DİA HoReCa-Otel Programı, ister bir otel ister on otellik otel gruplarının ihtiyaçlarını Ön Büro Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Acenta ve Kontrat Yönetimi, Doluluk-Kontenjan-Satış Analizleri, Gelir-Gider Analizleri, HouseKeping-Oda Yönetimi, Anket, Restoran POS, Santral, Stok-Depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Entegrasyon, İnsan Kaynakları modülleri ile karşılamayı amaçlamaktadır.


DİA HoReCa, Otel Yönetimi ve Restoran Yönetimi Alanında İşletme İhtiyaçlarını Gidermeyi Amaçlayan Online çözümdür.