• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Kurumsal Ağ Teknolojileri

  • Kalıcı, Güçlü, Sağlam, Güvenilir Çözümler
  • HPE FlexFabric
  • HPE FlexCampus
  • HPE FlexBranch
  • HPE FlexManagement
  • Software Defined Network (SDN)

HPE FlexManagement

Günümüz dünyasında iş gereksinimleri hızla büyüme göstermekte olduğundan, Bilgi Teknolojileri bu gereksinimleri karşılamak için envanterlerine her geçen gün yeni ürün ve hizmetler eklemek zorunda kalmaktadır. Bununla birlikte mobil cihazların da şirket ağına girmesi, bu trafiğin izlenebilmesi ve yönetilebilmesi açısından problemlere yol açmaktadır. Flex Managment mimarisi bu sorunu ortadan kaldıracak bir yazılım çözümü ile network ağlarında güvenlik, yönetim ve izleme anlamında ciddi kolaylıklar sunar. Kolay kullanım özelliği sayesinde network yapınızda karşılaşabileceğiniz sorunları önceden fark edip uyararak önlem almanızı sağlar.

HPE FlexFabric

HPE FlexFabric çözümü birleşik veri mimari hizmeti sunan yazılım tabanlı Data Center network altyapısıdır. Veri merkezi ağları çok önemli bir kırılma noktasında bulunmaktadır. HPE FlexFabric; Strorage, Cloud ve sanallaştırma işlemleri için basitleştirilmiş, ölçeklenebilir ve otomatik bağlantı sağlayan yeni bir mimari yaklaşım sunuyor. Data Center Ağ yapısının karışıklığını %75’e kadar azaltarak fiziksel ve sanal network yapısında da birleşik bir yönetim sağlıyor. Böylece lisans karmaşası ve ekstra maliyetlerden arındırılmış bir yapı sunar.


HPE FlexBranch

FlexCampus yapısına göre daha küçük ve bölgesel bağlantısı olan yapılara sunulan HPE FlexBranch çözümü, ağ bağlantısı ve uygulamaları entegre ederek merkeze bağlı farklı lokasyonlardaki kullanıcı deneyimini geliştirir.


Bu çözüm dramatik dağıtımı kolaylaştırarak merkezi yönetimde iç verimliliği arttırır. Kenar şubeleri sabitler ve BT maliyetlerini düşürür.

HPE FlexCampus

Dağınık bir network mimarisine sahip yapılarda, yetkilendirme ve güvenlik yönetimi ihtiyaçlarının ön planda olduğu Kampüs networkleri, kullanıcılarının interaktif ve video zenginliği gibi hizmet ve taleplerini karşılamak için gelişmek zorundadır. Kampüs ağlarının hem kablolu bağlantı sağlayan hem de mobil çalışanların uygulama ve servislere kolay ve güvenli bir yoldan erişmeleri için gerekli altyapının sağlanması gerekmektedir. HPE FlexCampus çözümü, üstün bir kullanıcı deneyimi sunarak, ağ mimarisi ve yönetimini kolaylaştırır, günümüz ihtiyaçlarını karşılayarak ağ yapısında performans ve çeviklik sağlar.