• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

ViewBoard® 4K İnteraktif Ekran

  • Şirketler için ViewBoard
  • Eğitim için ViewBoard
  • UFT Teknolojisi
  • İşletim sisteminde (OS) gerçek performans
  • 4 Yönlü Bölünmüş Ekran
  • Slot-in PC

VIEWSONIC VIEWBOARD INTERAKTIF EĞİTİM VE TOPLANTI ODASI COZUMLERI

ViewBoard®, geleneksel IR panellere göre daha hızlı işlem süresi ve daha hassas yazım sunan UFT (Ultra Fine Touch) Teknolojisinden faydalanır. Yeni, ince 3mm kalemleri ile akıcı deneyim sunarken, çift-kalem tanıma özelliği ile Toplantı, öğretmen ve öğrenci grup çalışmalarında ince uçlu kalemlerin kullanımında maksimum doğruluk ile detaylı çalışmalarda verimli arttırır ve süreci etkin bir hale getirir. ViewBoard®, panel kenarında dahi net ve emin şekilde yazabilmeniz için görüntüleme deneyiminizi genişleten ince bir çerçeve ile tasarlanmıştır. Dahili myViewBoard™ dijital akıllı tahta yazılımı, ViewBoard® Cast 4 yönlü, bölünmüş ekran içeriği paylaşımı sağlarken kullanıcılara not alma ve çizim gibi anotasyon desteği de sunar.

INTERACTIVE TRAINING AND MEETING ROOM SCREEN

INTERAKTIF EĞİTİM VE TOPLANTI ODASI COZUMLERI

ŞİRKETLER İÇİN VIEWBOARD

ViewBoard interaktif ekranlar, iş birliği çözümlerinde en iyisini sunar. Konferans odanızda interaktif akıllı tahtaya, video konferansı veya her ikisine ihtiyaç varsa, ViewBoard interaktif ekranları daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde, güvenle bağlanıp, iş birliği kurmanızı sağlar.


AYRINTILAR HAVADA KALMASIN

EĞİTİM İÇİN VIEWBOARD

Bir iş birliği merkezi olan ViewSonic ViewBoard interaktif ekranları, 21. yüzyıl sınıfları için olağanüstü interaktif beceriler sağlar. Dev dokunmatikler içeren ViewBoard ekranları, dinamik sunumlar ile yaratıcı beyin fırtınaları için çoklu kullanıcıların ekran üzerinde yazmasına, düzenlemesine ve çizmesine olanak tanır.


EGİTİMLER ARTIK DAHA KOLAY

UFT Teknolojisi

Ultra Fine Touch Teknolojisi, gecikmesiz, kâğıt kaleme benzer yazım deneyimi sağlar. Gerçek zamanlı tepki süreleri, çift kalem tanıma ve yeni 3mm uçlu kalemlerimiz sayesinde yazım doğruluğu büyük ölçüde iyileşir ve öğrenci-öğretmen etkileşimi daha doğal biçimde ilerler. *Çift Kalem Otomatik tespit edilen kalem çapı (8mm & 3mm) ile farklı renk ve kalınlıklarda eş zamanlı olarak yazın. *İşletim sisteminde (OS) gerçek performans Dahili myViewBoard™ dijital akıllı tahta yazılımı ile not alıp, çizim yaparken de çalışın. *4 Yönlü Bölünmüş Ekran Dahili ViewBoard® Cast yazılımı ile 4 yönlü bölünmüş ekran içerik paylaşımı.


ViewSonic ViewBoard® 4K İnteraktif Ekran