• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

WMS 365 ile Depo'larınızı Yönetin

  • SAP ile Tam Entegrasyon
  • Cloud Altyapı ile Yapılmış Depo Yazılımı
  • Data'larınız Azure Cloud Altyapısı ile Güvende
  • Raporlarınızı Kullanıcılar istediği Gibi Tasarlasın
  • Web Üzerinden Erişim Sağlayın
  • Windows, MAC, Linux, Android

WMS 365 - Depo Yönetim Sistemi

Depo Yönetim Sistemi (WMS) Nedir? Depo yönetim sistemi (WMS), bir işletme ve tüm stokları ile ilgili görünürlük sağlayan bir yazılım çözümü olup üreticiden veya toptancıdan Depo, perakende ve son olarak mağaza raflarına kadar tedarik zinciri sipariş yönetimi operasyonlarını yönetir. Günümüzün dinamik, çoklu kanal, sipariş yönetimi ekonomisinde bağlantı halindeki müşteriler diledikleri yerden satın almak, siparişlerini edinmek ve iade etmek istiyor. Bu ihtiyacı karşılamak için işletmelerin sipariş yönetimi özelliklerini optimize eden Depo yönetim yazılımı ile hızlı bir şekilde yanıt verebilmesi gerekiyor. SENY WMS 365’ın bulut tabanlı Depo yönetim sistemi tedarik zincirlerini genişleterek stok yönetim ve sipariş yönetim servislerini modern satın alma yöntemleri ile uyumlu hale getirir. SENY 365 WMS, akıllı telefon ve tarayıcılar üzerinden tüm stoklara ilişkin gerçek zamanlı görünürlük sunan bir sistemdir; gereken tek şey İnternet bağlantısıdır.

Warehouse Management Cloud Service

SENY WMS 365 CLOUD

WMS 365 Cloud ile Hemen Kullan

Yeni sipariş yönetim ekonomisinde rekabette kalabilmek için hızlı bir şekilde ayak uydurmanız gerekir. Bulut tabanlı bir sistem ile tedarik zinciri sisteminizi hızla üst düzeye taşıyabilirsiniz. Güçlü lojistik özelliklerine ulaşmak için aylarca beklemeniz gerekmez; yalnızca birkaç hafta içinde kullanabilirsiniz. SENY WMS 365 Warehouse Management Cloud Service karmaşık, çok kanallı sipariş yönetim süreçlerini desteklemek üzere birden fazla sistemle entegrasyona hazır olarak sunulur.


Bulut Teknolojisi; bakımı, Donanım, Yazılım ve BT uzmanlarına ödeme Yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

WMS 365 ile Etkin Stok Yönetimi

Çoklu kullanıcılı bulut tabanlı çözümler neredeyse anında yatırım getirisi sağlar ve toplam sahip olma maliyeti çok daha düşüktür. Bulut ile hiçbir donanım, yazılım ve BT uzmanına ihtiyacınız kalmaz. Tüm lojistik süreçlerinizi uçtan uca bağlantılı hale getirmek için birden fazla sistem ile entegrasyona hazır sunulur. Bunun aksine şirket içi WMS çözümü kullanan bir şirket beş yıllık dönemde kolaylıkla birden fazla özelleştirme ve değişiklik için ödeme yapabilir. Yükseltme zamanı geldiğinde bu şirket toplam yeniden kurulum ve yapılandırma maliyeti ile karşı karşıya kalır. Bulut tabanlı bir WMS çözümü söz konusu olduğunda ise hiçbir zaman yükseltme veya bakım ücreti ödemeniz gerekmez.


Planlamadan Başlayarak, İş Emri Girişleri ile Üretim Sonucu Stoğa Giriş Yapılabilme

Log Kayıtlarının Detaylı Tarihçesi, Kullanıcıya Özel Rapor Tasarımı Yönetimi.

Ölçeklenebilirlik ve Esneklik Günümüzün küresel pazarı hız istiyor. WMS 365’ın bulut tabanlı çözümü, değişen pazar koşullarını karşılamak üzere tedarik zinciri operasyonlarınızı hızlı bir şekilde genişletmek için ihtiyaç duyduğunuz ölçeklenebilirliği sunuyor. Yoğun sezonların altından kalkmak ve diğer değişiklikleri yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz şekilde ölçeklendirin. Yeni fırsatlar doğduğunda hazır olacaksınız. Şirket içi fiyatı ödemeden iş atikliği elde edeceksiniz. Şirket içi donanım, yazılım ve iş gücü için yaptığınız sermaye harcamaları ortadan kalkıyor. Böylece BT'nize değil, işinize daha fazla kaynak yatırımı yapabilirsiniz.


Depo Bazında Doluluk Yönetimi Raflarda, Depoda KG ve m3 Takibi

ERP, KARGO ve Tam Entegrasyon

Sorunsuz Entegrasyon SENY WMS 365 Warehouse Management Cloud Service entegrasyon için oluşturulmuştur. Çözüm, ana kurumsal kaynak planlaması (ERP), ile (KARGO) ve tedarik zinciri çözümleri ile entegrasyonun yanı sıra genişletilmiş bir kurumsal ağ genelinde ticaret ortaklarından entegre verileri destekler. SENY WMS 365 Cloud yalıtım değil entegrasyon için oluşturulmuştur. Veriler web servisleri, Direk Entegrasyon, XML ve düz dosya kullanılarak gönderilip alınabilir. Malzeme işleme ekipmanı satıcıları, otomatik ambarlar için entegrasyonlar oluşturmak üzere kolaylıkla bu entegrasyon noktalarından yararlanabilir.


Her Noktadan 7/24 Erişim