• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Sanal Santral Yazılımlarının Avantajları

  • Hızlıdır
  • Kullanımı kolaydır
  • Pc ve Mobil cihazlardan kullanılabilir
  • Yüksek ses kalitesine sahiptir
  • Kullanıcı dostu arayüzleri vardır
  • Çağrı cevaplama, aktarma, bekletme işlemleri basitçe yapılır

Yazılım Tabanlı IP PBX

Sanal Santral sayesinde, dünyanın her yerinde bir dahili telefona kavuşuyorsunuz. Akıllı telefonunuza ya da laptop’unuza kuracağınız bir yazılım sayesinde, internet olan dünyanın her yerinden ofisinizle saatlerce ücretsiz görüşebilirsiniz.

İletişimin yeni çağı

Sanal Santral Yazılımları

Masa üstü bilgisayarınızdan bağlanın

İster PC üzerinden mikrofonlu kulaklık kullanarak, ister ip telefon kullanarak iletişim kurun. İletişim için tüm fonksiyonları bilgisayarınıza yüklü programdan takip eder, arama başlatma, bekletme, sonlandırma ve daha bir çok özelliği program üzerinden kontrol edersiniz. Eskisi gibi tuşlara basarak arama yapmaya son. Arayacağınız numarayı kopyalayıp program ekranına yapıştırın ve konuşun.


Bilgisayardan tam kontrol sağlayın

iPhone, Android ya da Windows kullanın

Ios, Windows ve Android tabanlı işletim sistemi kullanan tüm mobil cihazlara kuracağın aplikasyonlar ile iletişiminize dilediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Ofiste olmanıza gerek kalmadan dünyanın her yerinden dahili hat üzerinden şirket içi görüşmelerinize ve santral ücretlendirme tarifeniz üzerinden tüm dünyayı aramaya devam edebilirsiniz. Üstelik ofisinizde oturur gibi.


Ofisinize bağımlı kalmayın. İç ve dış hat görüşmelerinizi tatilde iken dünyanın diğer ülkelerinden bile devam ettirebilirsiniz. Üstelik ek bir masraf olmadan sadece internet kullanarak.

Email, faks, SMS ve sesli mesaj gönderin

Kullanıcı dostu arayüzü ile işlerinizi kolaylaştıran sanal santral yazılımları sadece görüşme için değil, email gönderimi, faks gönderimi, tek ve toplu sms gönderimi ve sesli mesaj gönderimi için de kullanılmaktadır.


İletişiminizi kısıtlamayın

Call Center yönetimi

Call Center'lar için özel olarak tasarladığımız basit arayüzü olan, işlevsel ve hızlı yazılımımız ile yönetici, departman yöneticisi, operatör ve raporlama kullanıcıları ile işlem yaparak, telefon rehberi oluşturup otomatik arama işlemleri yapabilir, toplu sms gönderimi yapabilir, operatör verimliliğini takip edebilirsiniz.


Kaliteli, hızlı, güvenilir ve ucuz Call Center yazılımı