• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Bilinmeyen Tehditleri Durdur.

  • İzinsiz Giriş Önleme Sistemi
  • Enfekte Sistemleri İzole Edin
  • Gelişmiş Tehdit Koruması
  • web koruma
  • SSL Denetimi
  • Derin Öğrenme (Sanal Zeka)

Dünyanın en iyi görünürlüğü, koruması ve yanıtı - SOPHOS Cyberoam

XG Firewall'un yüksek performanslı SSL denetimi, web tehditlerinin ve uygunsuz içeriğin, ağ trafiğinin çoğunda önemli bir kör nokta olmasını sağlar. Sertifika doğrulama ve protokol zorlama seçenekleri ağınızın sızdırmadan korunduğundan ve filtrelemeyi veya trafik şekillendirmeyi aşmaya çalışan istenmeyen trafiğin durdurulmasını sağlar.

Göremediklerini kontrol edemezsin.

Sophos UTM

Kayıt ve Raporlama Yerleşik bildirimimiz, kullanıcılarınızla neler olduğunu tam olarak bilmeniz anlamına gelir. Sorunlarınızı hızlı bir şekilde düzeltin ve politikalarınızı şekillendirin, ağ performansını artırırken kullanıcılarınızın güvende olmasını sağlayın. Ayrıca, standart olarak ayrı raporlar gerekmeden, yerel olarak depolanmış detaylı raporlar alırsınız. Bir bakışta akış grafikleri kullanım eğilimlerini ve web etkinliğini gösteriyor Günlük özet icra raporumuz sizi bilgilendirir Anonimleştirmeyi bildir, gerektiğinde kullanıcı adlarını gizleyebilir Yerleşik Syslog desteği ve otomatik günlük yedekleme seçenekleri


Simple & Secure Wi-Fi

Sophos Wireless'ın dağıtımı ve yönetimi kolaydır, böylece kablosuz ağlarınız hiç vakit kaybetmeden çalışır durumdadır. Erişim Noktalarını Dağıtmak kolaydır. Ağlarınızı oluşturmak, erişim puanlarınızı kaydetmek ve bir veya daha fazla site kurmak için üç basit adımda size yol göstereceğiz. Merkezi yönetim Sophos Central ile yönetildiğinde, Sophos Wireless'ı bağımsız bir ürün olarak veya bulutla yönetilen çözümler portföyünüzün bir parçası olarak kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız. İleri Tehditlere Karşı Daha İyi Koruma Kablosuz Erişim Noktaları yelpazemizle mükemmel kablosuz performans elde edersiniz. İç ve dış mekan kullanım modelleri ve birçok farklı dağıtım senaryosuna ve bütçeye uygun form faktörleri var.


Tüm Ürünlerinizi Tek bir Arayüzden Yönetin

Signatureless anti-exploit, anti-fidye yazılımı ve kök neden analizi, son noktalarınızı gelişmiş tehditlerden korur. Sophos Central, ödüllü Synchronized Security platformumuzu yönetmenizi sağlar. Gelişmiş saldırılar her zamankinden daha koordineli. Şimdi savunmanız da öyle. Devrim niteliğindeki Güvenlik Heartbeat ™, uç nokta korumanızın ve güvenlik duvarınızın birbiriyle konuşmasını sağlar. Bu, gelişmiş tehditlere karşı daha iyi koruma sağlamanız ve olaylara daha az yanıt vermeniz anlamına gelen basit ama etkili bir fikirdir. Bu çok basit, neden daha önce hiç kimse yapmadığını merak ediyor. Tehditleri Daha Hızlı Bul Şüpheli ağ trafiği gibi gelişmiş tehdit göstergeleri, saldırıları algılamak ve önlemek için Next-Gen Güvenlik Duvarı ve Next-Gen Uç Noktası arasında anında paylaşılır. Tehdit Etkisini Azalt Tehlikeli uç noktalar güvenlik duvarı tarafından otomatik olarak izole edilir, uç nokta ise kötü amaçlı yazılımı sonlandırır ve kaldırır. Ve otomatik olay tepkisi ile BT zaman ve para tasarrufu sağlar.