• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

  • Finansal Yönetim
  • Üretim Planlaması
  • Satış ve Müşteri Yönetimi
  • Satınalma ve Stok Kontrolü

SAP Business One- Danışmanlık

Danışmanlık hizmetlerinde süreç ve strateji modelini destekleyen bir organizasyon yapısı hedeflenmektedir. Buna göre iyileştirme önerileri, olgunluk modelleri, endüstri uygulamaları firmanızın bulunduğu sektöre göre süreç içerisinde yer alan başlıklardır. Ayrıca teknolojiyi destekleyen süreçler ve bunun yanında bulut sistemi entegrasyonları da bu alanda çok önemlidir. Uygulama işletmeler için dinamik çözümler getirmektedir. Danışmanlık süreçlerinde hızlı ve dinamik çözümler üreterek işletmelerin mevcut taleplerini ve ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılanması başarılı bir şekilde projelerin tamamlanmasını sağlayacaktır.

SAP Business One- Danışmanlık

SAP Business One - Finansal Yönetim - Danışmanlık

SAP Business One - Finansal Yönetim - Danışmanlık. Operasyonunuzu yönetmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak, Muhasebe defterlerini ve defter kayıtlarını tutmak, vergi hesaplarını desteklemek gibi günlük muhasebe görevlerini ele alır, tüm bankacılık faaliyetlerinizi - banka hesaplarını ve ödeme işlemenin yanı sıra hesapların mutabakatı dahil, Ayrıca, iş akışınızın görmek nakit akışını yönetebilir, bütçeleri takip edebilir ve gerçekleri planlarla karşılaştırabilirsiniz. Finansal operasyonunuzu iş süreçleriyle gerçek zamanlı olarak entegre ederek, işlemleri hızlandırabilir ve nakit akışında kontrol altına alabilirsiniz.


SAP Business One - Üretim Planlaması - Danışmanlık

SAP Business One, Üretim Planlaması - Danışmanlık FIFO ve diğer yöntemleri kullanarak stok seviyelerini ile birlikte üretimden gelen emirleri de işleyerek üretim reçeteleri uygulayabilir, Çok seviyeli materyaller oluşturabilir ve bunları koruyabilir, üretim siparişlerini manuel olarak ileri veya geri ihraç edebilir ve yayınlayabilir, global olarak ürün ağaçları için fiyatları koruyabilirsiniz.


SAP Business One - Satış ve Müşteri Yönetimi - Danışmanlık

SAP Business One - Satış ve Müşteri Yönetimi - Danışmanlık. Yeni müşteriler edinmek ,müşteri ilişkilerini en üst düzeye çıkarmak, ilk satıştan nihai satışa, satış sonrası servis ve desteğe kadar tüm satış sürecini ve müşteri yaşam döngüsünü verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olarak. Entegre işlevselliği, müşterilerin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmeniz için beklentilerin ve müşterilerin tam bir görünümünü sağlar. Sonuç olarak, potansiyel müşterileri dönüştürebilir, satışları ve karlılığı artırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.


SAP Business One - Satınalma ve Stok Kontrolü - Danışmanlık

SAP Business One - Satınalma ve Stok Kontrolü - Danışmanlık. Tedarik sürecini yönetmek, satıcı tekliflerini talep etmek, satın alma talepleri oluşturmak, iadeler ve ödeme emri döngüsünün tamamını yönetmeye yardımcı olur. Entegre raporlama, daha iyi anlaşmalar yapmak ve maliyet tasarrufları için fırsatları belirlemek için tedarikçileri ve fiyatları kolayca karşılaştırmanızı sağlabilirsiniz.