• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Bitdefender GravityZone Business Security

  • En İyi Koruma,En İyi Performans
  • Kapsamlı Güvenlik ve Verimli Yönetim
  • Tam Kontrol ve Gelişmiş İş Verimliliği
  • Kolaylaştırılmış Dağıtım ve Güvenlik Yönetimi
  • Akıllı Tarama ve Minimize Edilen Kaynak Tüketimi
  • İOS ve Android Mobil Cihazlarını Korur ve Yönetir

BITDEFENDER GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

En Gelişmiş Tehditlere Karşı Koruma Uç nokta güvenliğinden kaçan tehditleri tespit eder Uygulama öncesi doğru önleme Düşük seviye pozitif pozitif Gelişmiş bilgisayar korsanlığı araçları, istismarlar, fidye yazılımı, gray-ware ve PUP'larda sıfırlanma

Tam Kontrol ve Gelişmiş İş Verimliliği

BITDEFENDER GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

Her Kuruluş için Birleşik Son Nokta Önleme, Tespit, Tepki ve Risk Analizi

Zayıf önleme ile işletmeleri gürültülü ve karmaşık hale getiren diğer uç nokta güvenlik çözümlerinin aksine, Bitdefender, tüm uç noktalarınız için 30'un üzerinde koruma katmanı geliştirmiştir ve dünyanın dört bir yanındaki düşük EDR ve Endpoint Risk Analizi (ERA) ile entegre edilmiş en etkili korumayı sunmaktadır. tek ajan, tek konsol mimarisi. GravityZone Ultra ile, entegre güvenlik yığını aracılığıyla tehditlere cevap vermek için gereken süreyi sıkıştırarak satıcı sayısını azaltabilirsiniz.


Dünyanın En Etkili Uç Nokta Koruması

ÇALIŞMA VE ÖNLEM İLE KESİNLİKLE TEHLİKELERİN KEŞFETİLMESİ VE DURDURULMASI

Bitdefender GravityZone Yönetilen Uç Nokta Tespiti ve Yanıt Hizmeti (MEDR), izinsiz giriş yapılabilecek tespit edilemeyen tehditleri ve zararlı etkinlikleri tespit etmekten sorumlu yönetilen bir tehdit izleme hizmetidir. Bitdefender Labs'ın güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir güvenlik ekibinin kadrosunda, GravityZone Ultra’nın EDR özelliğini, 7 gün 24 saat boyunca çevreyi gizli ve yıkıcı kötü amaçlı yazılımlara karşı izleme, müşterilere bildirme ve uygun önlemleri alma yeteneklerini tamamlar. Yönetilen tehdit algılama, otomatik uyarı ve uyarı analizi sunar.


POTANSİYEL SALDIRILARI İZLEME

En İyi Koruma ve Performans

Bitdefender’ın GravityZone Endpoints Güvenliği, uyarlanabilir, katmanlı yeni nesil yaklaşımı kullanarak gelişmiş ve karmaşık tehditleri yeniyor. Davranışı izleme ve saldırı tekniklerini tespit etme becerisiyle birleştirilmiş patentli makine öğrenme teknolojileri, GravityZone'un hem geleneksel son nokta hem de “yeni nesil AV” savunmasının kaçırdığı tehditleri önlemesini, tespit etmesini ve engellemesini sağlar. Ardından, kötü niyetli değişiklikleri geri almak da dahil olmak üzere işletmeleri normal bir şekilde çalışmaya devam ettirmek için otomatik olarak işlem yapar.


Kapsamlı Katmanlı Yeni Nesil Güvenlik Yaklaşımı

Mobil İçin Güvenlik

Mobil için Bitdefender güvenliği, BYOD deneyiminde BT müdahalesini ve çabasını en aza indirirken kuruluşların uyumluluğunu korumalarına yardımcı olan bütünsel bir mobil güvenlik yaklaşımı sunar. GravityZone Kontrol Merkezine sıkıca entegre olan Bitdefender Security for Mobile, sanallaştırılmış ve fiziksel uç noktalarda güvenliği kontrol etmek için kullanılan aynı yönetim platformundan, ek altyapıya sahip olmayan mobil cihazlar için güvenlik politikalarını uygulamanıza olanak tanır. Mobil güvenlik hizmetleri, Bitdefender GravityZone'un eşsiz mimarisinin tüm faydalarını devralır.


İOS ve Android Mobil Cihazlarını Korur ve Yönetir