• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Trend Micro

  • Hybrid Cloud Security Solution
  • Network Defense
  • User Protection
  • Cloud Security
  • Deep Security
  • Enterprise Ransomware Protection

Güçlü olun

Tüm geliştirme hattınızda en geniş güvenlik kontrolleri setiyle saldırıları ve kötü amaçlı değişiklikleri önleyin ve tespit edin. Sektör lideri küresel tehdit bilgisiyle desteklenen Hybrid Cloud Security çözümü, maliyetleri düşürmek, karmaşıklığı azaltmak ve güvenliği ve uyumu kolaylaştırmak için güvenlik araçlarını konsolide eder.

Tek çözüm. Pek çok kontrol.

Hybrid Cloud Security Solution

İfşa edilmemiş tehditlere karşı, satıcı yaması çıkmadan ortalama olarak 72 gün* önce Sıfırıncı Gün Girişiminden gelen güvenlik açığı bilgilerine özel erişim sayesinde koruma sağlayın (*2017 ortalaması). Kuşkulu nesneleri otomatik olarak detonasyon ve analiz için kurumsal imajı tam olarak taklit ederek koruma kalkanını genişleten özelleştirilmiş bir kum havuzuna gönderin. Mevcut çevre savunmanızı bozan bilinmeyen tehditlerin lateral hareketini durdurun Bilinen kötü amaçlı yazılım aileleriyle ilişkili bilinmeyen tehditleri ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak patentli makine öğrenmesi ile tespit edin ve engelleyin


Daha akıllı koruma

Network Defense

Trend Micro User Protection çözümü, uç nokta, e-posta, web ve SaaS uygulamalarınızı koruyan farklı nesil tehdit savunma tekniklerinin bir karışımı olan XGen™ security tarafından güçlendirilmektedir. Akıllı, optimize edilmiş ve bütünleşik teknolojimiz, evrim geçiren tehdit ortamında her şeyin birlikte çalışarak size görünürlük ve kontrol kazandırmasını sağlar.


Sürekli değişen tehdit ortamına ayak uyduran çok katmanlı güvenlik. Kullanıcı Korumasının nasıl yeni nesil güvenliğin ötesine geçtiğini görün

User Protection

Kullanıcılarınız kurumunuzda önemli bir risk kaynağıdır - istedikleri yerde ve şekilde çalışmak isterler. Şirket bilgilerinizin meraklı gözlerden uzak olmasını ve kullanıcılarınızın güvenliğinizdeki boşlukları oluşturmadığından nasıl emin oluyorsunuz? XGen™ güvenlik çözümü olan Trend Micro User Protection, kullanıcılarınızı WannaCry da dahil olmak üzere günümüzün sürekli değişen kötü amaçlı yazılımları, hedefli saldırıları ve fidye yazılım varyantları gibi tehditlere karşı korur. Çok katmanlı entegre koruma ile kullanıcılarınızın uç nokta email, web, SaaS uygulamalarını ağ veya lokasyon fark etmeksizin e-posta, web ve SaaS uygulamaları korunması sağlar.


Geleneksel güvenlik çözümleri artık yetersiz

Cloud Security

AWS, Microsoft® Azure™ ve Google gibi bulut sağlayıcıları, güvenli bulut altyapıları ve kapsamlı güvenlik kontrolleri sağlamaktadır. Bulutun avantajı, sizin yalnızca misafir sistem arakatmanının üzerindeki her şeyden sorumlu olmanızdır. Tüm verilerinizin, uygulamalarınızın ve işletim sisteminizin bütün mülkiyeti ve kontrolü sizdedir, ancak, bunları güvenlik altına almak da sizin sorumluluğunuzdadır. Trend Micro™ Deep Security™, verilerinizi buluta girmeden önce kusursuz şekilde güvenlik altına almanıza yardımcı olur.


Bulut güvenliği, ortak bir sorumluluktur