• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

SAP Business One - İş Zekası

  • SAP Business One - İş Zekası
  • SAP Business One - İş Zekası
  • SAP Business One - İş Zekası
  • SAP Business One - İş Zekası
  • SAP Business One - İş Zekası
  • SAP Business One - İş Zekası

İş zekası, analiz ve raporlama ile işinizi net bir şekilde görün

SAP Business One, güçlü analitik ve raporlama araçları sağlar. SAP Business One için SAP Crystal Reports®'ın ücretsiz ve tam entegre bir sürümünü içerir, böylece birden çok kaynaktan veri toplayabilir ve şirket genelindeki verilere dayanarak zamanında ve doğru raporlar oluşturabilirsiniz. Microsoft Office ile entegre edilen SAP Crystal Reports, çeşitli rapor biçimlerinden seçim yapmanızı ve görüntülenen bilgilere erişimi kontrol etmenizi sağlar. SAP HANA tarafından desteklenen isteğe bağlı analitik ile SAP Business One, analiz ve raporlama için bellek bilgisinden yararlanır. Önceden tanımlanmış panolara ve raporlara ve ayrıca karar vermeyi desteklemek için verimlilik araçlarına gerçek zamanlı erişim kazanırsınız. Teknik eğitim olmaksızın belirli gereksinimleri karşılamak için formları ve sorguları özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, döviz kurlarını tanımlamak, yetkilendirme parametrelerini ayarlamak ve dahili posta, e-posta ve veri için içe ve dışa aktarma işlevleri oluşturmak için ayarları yapılandırabilirsiniz.

SAP Business One

İŞLETMENİZ İÇİN SİZİNLE BÜYÜYEN GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER

Rapor oluşturma ve özelleştirme

Birden fazla kaynaktan veriye erişir, yeni raporlar oluşturur ve mevcut BT'leri minimum BT ek yükü ile çeşitli düzenlerde özelleştirebilirsiniz.


Etkileşimli analiz

Rapor oluşturmak ve işletmenizi yeni açılardan görmek için standart MS Excel özellikleriyle birlikte kullanın.


Sezgisel araçlar

Ssürükleyebilir ve ilişkilendirebilir, ayrıntılı incelemeler, arama yardımı ve iş akışı temelli uyarıları uygulayabilirsiniz.


Analizler ve önceden tanımlı anahtar performans göstergeleri

Anahtar performans göstergeleri, ortalama yayın varyans günlerini görmenize yardımcı olur