• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Şirket Datasını Koru Huzurlu Ol

  • Arcserve Business Continuity Cloud
  • Arcserve UDP
  • Arcserve UDP Cloud Hybrid
  • Arcserve UDP Cloud Archiving
  • Arcserve Replication & High Availability
  • Arcserve Backup

Felaketleri herhangi bir yerden, uygulamaları ve sistemleri, evinizden veya buluttan önlemek.

Bulut verileri yedekleyin yol işletmeler hızla değişiyor, henüz en eski uygulamaları desteklemek için x86 olmayan platformlarda AIX UNIX ve HP/UX gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunlar gibi çok kuşak BT altyapıları ile işletmeler veri kaybı ve birincil, ikincil ve üçüncül veri merkezleri, ortamlar, olağanüstü durum kurtarma protokolleri işletim yönetme imkanı. 21. yüzyılın bu düğüm güçlü yedekleme, olağanüstü durum kurtarma, yüksek kullanılabilirlik ve e-posta arşivleme teknolojileri üzerinden herhangi bir yerde kapalı kalma süresi ve veri kaybı ortadan kaldırır tam bir çözüm için bir araya getirerek ARCserve iş süreklilik bulut uygulamaları ve sistemleri, evinizden ve bulut içinde. Verimliliği artırmak ve % 50 daha fazla zaman geri kazanmak. İş süreklilik stratejinizin bir çözüm ile boşlukları ortadan kaldırmak. Her tek bayt bir Yönetim Konsolu'ndan korumak için tasarlanan hibrid bir veri koruma yazılımı.

Sistemleri, depolama türlerini ve uygulamalar için esnek politikalar ile tek bir çözüm.

Nasıl çalışır

Arcserve İş Sürekliliği Bulutu, mevcut ve gelecekteki BT gereksinimlerini karşılamak için mevcut en kapsamlı teknolojilere erişmenizi sağlar.

Arcserve Sistemlerinizin ve uygulamalarınızı koruyabilen nokta araçlarından farklı olarak, Arcserve, UNIX ve x86'dan kamuya ve özel bulutlara kadar her IT platformunu destekleyecek teknolojileri sunar. Web tabanlı yönetim konsolu aracılığıyla tüm işinizi korumak için kesintisiz bir deneyim sunar. Toplam sahip olma maliyetinizi (TCO) koruma süreçlerini tek bir yerden yöneterek % 50'ye varan oranda daha fazla zaman kazanın.


Arcserve UDP, hibrit iş sürekliliği topolojilerini, yerel olarak veya servis ve bulut sağlayıcıları da dahil kolayca ölçeklendirmenize olanak tanır.

Windows, Linux, Amazon EC2, Microsoft Azure, Office 365 (Exchange Online ve SharePoint Online), Microsoft Exchange, MS SQL, dosya sunucuları, Microsoft IIS, Microsoft Active Directory, Oracle Veritabanı, PostgreSQL gibi çok çeşitli platformları tamamen koruyun , VMware vSphere (aracısız), Microsoft Hyper-V.


İHTİYACINIZ OLAN VERİ KORUMA ÖZELLİĞİNE SAHİP BİR PLATFORM.

ARCSERVE UDP CLOUD HYBRID

Arcserve UDP Cloud Hybrid, bulut yedekleme, site dışı felaket kurtarma ve uzun süreli saklama için tek bir çözümle modern BT gereksinimlerini karşılar. Arcserve'in kanıtlanmış UDP yazılım ve cihazlarına bir hizmet uzantısı olarak sunulan işletmeler, altyapılarını basitleştiriyor ve şirket içi ve bulut iş yükleri arasındaki boşluğu kapatıyor.


İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN BULUT VERİ KORUMASI

ARCSERVE BACKUP

Arcserve Backup, Windows, UNIX ve Linux çalıştıranlar da dahil olmak üzere ağınızdaki her makineden verileri yedekleyip geri yükleyebilen dağıtılmış ve çok platformlu ortamlar için kapsamlı bir depolama yönetimi çözümüdür.


YÜKSEK KAPASİTELİ DEPOLAMA ALANINIZI DÜNYANIN EN ĞÜÇLÜ YEDEKLEME YAZILIMI İLE KORUYUN.