• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Kimiz, Ne yaparız

Seny Dis Ticaret Limited Sirketi, sektöründe önde gelen bir teknoloji / bilişim şirketi olmakla birlikte alanında bir çok hizmet ve yazılım çözümünün öncüsüdür.


Bilişim konusunda ürün, destek, hizmet, yazılım ve ya danışmanlık hizmeti ihtiyacı olan kuruluşlara proje, altyapı destek, kurulum, güvenlik, bilgi depolama, ürün, yazılım ve bir çok farklı alanda çözümler üretmektedir.

Dünya çapında konusunda lider ve uzman kuruluşlar ile çalışan, bu partnerlerin ürünleri ve hizmetleri ile gücüne güç katan Seny Bilgi Teknolojileri müşterilerine yerinde ve etkili çözümler üretmektedir.


Müşteri

0

Proje

0

Ürün

0

Çözüm

0

Hakkımıza

Profesyonel ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli gelişim politikası ile kendisini güçlendiren Seny Bilgi Teknolojileri, 2012 yılında İstanbul da hizmetlerine başlamış ve hızla büyüyerek tüm Türkiye ve Yurt dışında projelere de yer almıştır.

Network sistemleri, yazılım, donanım, kablolama, data center, bulut çözümleri, depolama / yedekleme sistemleri, özel yazılım ve web sistemleri, sanal santral, otomasyon sistemleri, depolama ve stok yönetimi sistemleri, güvenlik sistemleri ve daha birçok teknoloji alanında Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini alan Seny Bilişim Teknolojileri, 2017 yılında ürün ve partner ağını genişleterek müşteri sayısını arttırmayı hedeflemektedir.