• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

İş yüklerinizi Azure’a geçirin

  • Nesnelerin İnterneti - Hibrit bulut uygulamaları - Cep telefonu - E-ticaret
  • LOB uygulamaları - Azure üzerinde SharePoint - Azure üzerinde Dynamics - Azure üzerinde SAP
  • DevOps - Geliştirme ve test - İzleme - Azure’da Red Hat - Mikro hizmet uygulamaları
  • İş zekası - Büyük veri ve analiz - Modern veri ambarı - İş SaaS uygulamaları
  • Yedekleme ve arşivleme - Olağanüstü durum kurtarma - Dijital pazarlama - Dijital medya
  • Yüksek performanslı bilgi işlem - Blok zinciri - Oyun - Sunucusuz bilgi işlem

Azure nedir?

Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşur. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunar.

Bulut ile elde edilmesi mümkün olan başarılara büyük veya küçük, eski veya yeni tüm işletme ve kuruluşların ulaşabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Hibrit bulut uygulamaları - Nesnelerin İnterneti - Cep telefonu

Uygulamalarınızın Azure’da veya Azure Stack’te çalıştırılacak olmasından bağımsız olarak geliştiricilerin aynı geliştirme ve dağıtma yöntemini kullanmasına olanak tanıyarak üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Cihazlarınızı, varlıklarınızı ve algılayıcılarınızı bağlayarak dijital dönüşümünüze güç katın, işlenmemiş veriler toplayın ve yeni içgörülere ulaşın. Tek bir mobil uygulama derlemesiyle, farklı cihazlar kullanan tüm müşterilere ulaşın.


E-ticaret - LOB uygulamaları - Azure üzerinde SharePoint

Kişiselleştirilmiş, ölçeklenebilir ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle müşterilere istediklerini sunun. Şirket içi iş kolu (LOB) uygulamalarınızı, günümüzün BT zorluklarını karşılayacak şekilde modernleştirin. Uygun maliyetli bir altyapı ile SharePoint sunucularını hızla dağıtın ve gerektiğinde ölçeklendirin.


Azure üzerinde Dynamics - Azure üzerinde SAP - İş zekası

Kurumsal kaynak planlama (ERP) ve bulut hizmetlerini bir araya getirerek işletmenizin büyümesini hızlandırın. Görev açısından kritik SAP iş yüklerinize bulut ölçeği ve çeviklik kazandırın. Verilerinizi inceleyip daha ayrıntılı bilgi elde ederek karar alma sürecini iyileştirin ve hızlandırın.


Büyük veri ve analiz - Modern veri ambarı - Yedekleme ve arşivleme

İhtiyacınız olan tüm verileri gerçek zamanlı inceleyerek, mümkün olan en bilinçli kararları alın. Katlanarak artan veri hacmiyle güvenlik, ölçeklenebilirlik ve analizden taviz vermek zorunda kalmadan başa çıkın. Pahalıya mal olan iş kesintilerini önlemek için, veri ve uygulamalarınızı nerede depolandıklarından bağımsız olarak koruyun.