• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

CorelDRAW 2018

  • Yaratıcılığınızı geliştirin
  • Corel PHOTO-PAINT 2018
  • Corel Font Manager 2018
  • Corel CONNECT 2018
  • Corel CAPTURE 2018
  • Corel AfterShot 3 HDR

Neden CorelDRAW?

1. Kapsamlı Herhangi bir tasarım veya fotoğraf projesi üretmek için profesyonel uygulamaların tadını çıkarın. 2. Yaratıcı Eşsiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi etkilemek için çok yönlü, sezgisel araçları keşfedin. 3. Üretken Karmaşık iş akışı görevlerini daha verimli hale getirmek için endüstri lideri dosya formatı uyumluluğuna ve daha hızlı işlemeye güvenin. 4. Yenilikçi Tasarım teknolojisinin en ileri noktasında kalın ve yaratıcı yolculuğunuzu son teknoloji araçlarla zenginleştirin. 5. Kullanıcı dostu Özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın. 1. Kapsamlı Herhangi bir tasarım veya fotoğraf projesi üretmek için profesyonel uygulamaların tadını çıkarın. 2. Yaratıcı Eşsiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi etkilemek için çok yönlü, sezgisel araçları keşfedin. 3. Üretken Karmaşık iş akışı görevlerini daha verimli hale getirmek için endüstri lideri dosya formatı uyumluluğuna ve daha hızlı işlemeye güvenin. 4. Yenilikçi Tasarım teknolojisinin en ileri noktasında kalın ve yaratıcı yolculuğunuzu son teknoloji araçlarla zenginleştirin. 5. Kullanıcı dostu Özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

Corel CAPTURE 2018

Corel CAPTURE 2018 ile tek tıklamayla bilgisayar ekranınızdan görüntüleri yakalayın.


Corel AfterShot 3 HDR

Pakette yeni! Fotoğraflara kolay düzeltme ve iyileştirme yapmak için Corel AfterShot 3 HDR'nin gücünün keyfini çıkarın.


Corel PHOTO-PAINT 2018

Yeni otomatik perspektif ayarı dahil olmak üzere, Corel PHOTO-PAINT 2018'in güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın.


Corel CONNECT 2018

Corel CONNECT 2018, paketin dijital içeriğinde, Content Exchange ortamında, bilgisayarınız veya yerel ağınızda hızlı bir şekilde içerik bulmaya yardımcı olur.