• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Sanal Santral Hizmetleri

  • Eş Zamanlı Sınırsız Çağrı
  • Departman Grupları
  • Çağrı Bekletme / Transfer / Yönlendirme
  • Akıllı Telefon Desteği
  • IVR Karşılama
  • Görüşme Kaydı / Sesli Mesaj

Sanal Santral ile kurumsal olun

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmettir. Eski sistem fiziki telefon santralleri ve kablolar yerine bilgisayar, tablet ve cep telefonlarını kullanarak internet olan her yerden santral dahilinde görüşme yapmanızı, faks gönderip almayı, görüşme kayıtlarına ulaşmayı sağlar ve yer bağımsız iletişim özgürlüğü sağlar.

Sanal Santral'in gücünü keşfedin

Ofis bağımlılığına ve yüksek maliyetlere son

Karşılama Mesajları / Dahili Numara / Limitsiz Dış Hat

Arayan müşterilerinizi sesli mesajlar ile karşılayın, dahili numara seçimleri sunun, müsait numaralara yönlendirin. Limisiz dış hat bağlantısı kullanarak numara sayınızı arttırın. Dahili departmanlar ve numaralar oluşturup detaylı zaman ve aktarım ayarları ve senaryolar oluşturun.


ele Konferans özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kişiyle ek ücret ödemeden toplu görüşmeler yapabilirsiniz.

Çağrı Bekletme / Transfer / Yönlendirme

Sanal santral ile devam eden görüşmelerinizi beklemeye alabilir, araya başka görüşme alabilir, görüşmenizi başka dahili numaraya transfer edebilir veya başka numaraya aktarabilirsiniz. Şubeler arası ücretsiz görüşme olanağı sağlayan ve konum sınırı olmadan dünyanın dört bir yanında internet erişimi olan tüm mobil cihazlarınınzdan dahili hatlar ile aktarma, bekletme ve transfer işlemlerini geçekleştirebilir, bu işlemler için ek ücret ödemezsiniz.


Aramalarınızı departman bazlı müsait dahililere aktarın, yönlendirmeleri kolayca yapın, gerekli durumlarda diğer numaralara aktarın

Görüşme Kaydı / Sesli Mesaj / Faks

Gelen ve giden aramalarınızın kayıt altına alınması, panel üzerinden geriye dönük dinlenebilmesi, kendi bilgisayarınıza indirip arşivleme imkanına sahipsiniz.


Sesli mesajlarınızı kolayca panel üzerinden dinleyebilir, faks gönderip alabilir ve fakslarınızı email adreslerinize yönlendirebilir, pdf olarak saklayabilirsiniz.